Nominácie v kategórii

Ateliér

Kategória, do ktorej sa zmestia všetky umelecké a historické artefakty.

Kategóriu Ateliér prináša Httpool by Aleph

Httpool je oficiálny zástupca reklamného priestoru 35+ globálnych digitálnych platforiem na vyše 50 trhoch v Európe a Ázii. Spolu s materskou spoločnosťou Aleph, ktorá pôsobí vo viac ako 115 krajinách, tak tvorí celosvetovo najväčšieho partnera pre digitálne platformy. Tie sa môžu sústrediť na svoje hlavné trhy, zatiaľ čo Aleph pomáha monetizovať ich reklamný priestor v ostatných krajinách. Pre lokálnych klientov to známená umožnenie vstupu na dané platformy a dosiahnuteľná profesionálna podpora. Na Slovensku je to Spotify, Digital Turbine, Snapchat, Twitter, Reddit, pre reklamu v zahraničí aj TikTok Ads a Amazon Ads.

tak bolo

ZAPO

Bez príbehov nie sú dejiny. Historik a učiteľ dejepisu, Juraj Jeleň, Kristína Paholík Hamárová a Dominika Pišťanská nahrávajú podcast plný histórie a príbehov obyčajných ľudí, ktorý ti exkluzívne prináša Česká mincovňa https://ceskamincovna.sk/sk/ Svet sa mení, zlato je isté. Investujte rozumne a štýlovo.

Pravidelný podcast o knihách a čítaní. Tipy na knižné novinky a rozhovory zo zákulisia kníh. Zaujímavosti a pikošky.

Pozrite sa na veci trochu inak. V našom podcaste Vám prinášame rozhovory s najzaujímavejšími osobnosťami, ktoré sme v posledných rokoch hostili v talkshow Trochu inak s Adelou Vinczeovou.

Súbežne s televíznym dokumentárnym cyklom štartuje aj v Slovenskom rozhlase séria špeciálnych relácií s rovnomenným názvom. Séria „ŠtB: Prísne tajné“ mapuje citlivé miesta našej minulosti. Obdobie totalitných perzekúcií komunistického režimu a ľudské osudy, ktoré ničila totalitná polícia – Štátna bezpečnosť. Moderátorky Soňa Gyarfašová a Zuzana Botiková sa v nej budú pýtať, ako sme sa vyrovnali so svojou minulosťou. A ako táto minulosť ovplyvňuje aj našu súčasnosť. Dokureláciu „ŠtB: Prísne tajné“ pripravuje RTVS – Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1 a vysielame ju každú druhú nedeľu v mesiaci o 20:05.

Dejiny

SME.sk

Týždenný podcast o významných historických udalostiach s hosťami. Pripravuje denník SME v spolupráci s Historickou revue. Moderuje Jaroslav Valent.

Hlasovanie

Počúvaš podcast, ktorý ťa dokáže poučiť, zabaviť, či povzbudiť? Daj mu hlas a získaj super ceny.