Nominácie v kategórii

Zo života

Tu nájdeš podcasty na témy, s ktorými sa stretávame každý deň.
Krásne široká kategória, taká zo života.

Kategóriu Zo života prináša agentúra SITA

SITA patrí viac ako 25 rokov medzi TOP 10 publisherov v slovenskom online mediálnom priestore a má dosah na vyše polovicu reálnych používateľov slovenského internetu. Prostredníctvom spravodajského portálu Sita.sk a skupiny odborných portálov poskytuje aktuálne domáce a zahraničné spravodajstvo z ekonomického a politického sektora. SITA zároveň poskytuje služby tlačovej agentúry pre firmy, inštitúcie a médiá. Segment B2B služieb dopĺňajú ďalšie špecializované informačné riešenia – sektorové prehľady, monitoring médií, mediálne analýzy a komunikačné riešenia prostredníctvom tvorby a distribúcie PR správ a natívnej reklamy.

Sexuálna výchova

sexualnavychova

Rozprávame sa o sexe, bez hanby a otvorene.

Vizita

SME.sk

Prečo kolagén nie je žiadnym zázrakom ani skratkou k zdraviu? Prečo by ste sa mali dať zaočkovať proti chrípke? A ako je to s vitamínmi a čo má imunita spoločné s črevnou mikroflórou? Redaktorka denníka SME Denisa Koleničová sa v podcaste Vizita bude so svojimi hostkami a hosťami rozprávať o zdraví aj o chorobách, o tom, čo funguje aj čo nefunguje alebo kedy vám predajcovia liečivých zázrakov len obyčajne klamú.

Gyncast

SME.sk

Gyncast je podcastová miniséria denníka SME o gynekologických a pôrodníckych témach. Moderuje ho Janka Imrichová a jej stálym hosťom je primár Gynekologicko-pôrodníckej kliniky FN v Trenčíne Peter Kaščák.

Nevyhorení

Forbes Slovensko

Duševné zdravie, well-being, osobný rozvoj či zdravé pracovné prostredie. To sú oblasti, ktorým sa venuje prvá podcastová séria magazínu Forbes a úspešného projektu Nevyhorení. V hĺbkových rozhovoroch s odborníkmi či inými inšpiratívnymi hosťami tu nájdete odpovede na mnohé problémy, ktoré vás trápia. Ako sa o seba lepšie starať? Ako zvládať stres či prácu pod tlakom? Prečo nepodceňovať spánok? Či ako si budovať asertivitu a naučiť sa hovoriť nie? Podcast vychádza každý druhý utorok a moderuje ho redaktorka Forbesu a spoluautorka bestselleru Nevyhorení Zuzana Matuščáková.

Bodyshaming sa stal tichým spoločníkom našej doby a je na čase začať sa o ňom rozprávať. Komička Simona rozoberá pocity známych aj menej známych hostí, ktorí si odmietnutím v priamom prenose prešli niekoľkokrát. Zažil si niečo podobné? V tomto podcaste sa možno nájdeš aj ty, tvoja mama alebo spolužiačka.

Hlasovanie

Počúvaš podcast, ktorý ťa dokáže poučiť, zabaviť, či povzbudiť? Daj mu hlas a získaj super ceny.